1987 yılında medikal sektöre adımını atan kuruluşumuz, 1992 yılında "Çapa Medikal" adını alarak bu güne ulaşan yolculuğuna başladı.Bu sürede sağlık birimlerinin temel gereksinimi olan birçok ürünün ülkemizde ilk kez piyasaya aktarılmasında öncülük eden firma olarak tanındık.

Geçmişten günümüze medikal alanda gelinen yolda tek kullanımlık sarf malzeme satışında kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe `önce insan ve istikrarlı fiyat` ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ve sizlerden bize yansıyan güvenle kontrollü ürün satışı, geniş ürün yelpazesi, üstün kalite anlayışı,hızlı servis ağı ile farklılaşma ve sürekli gelişmeyi hizmet olarak sunuyor.

Bu yolda hizmet verdiğimiz özel hastanelere, resmi kurumlara,eczane ve firmalara, bayisi olduğumuz ürünlerde meydana gelen aksaklıkların derhal ve koşulsuz giderilmesi için eğitimli ve donanımlı kadromuz ile her an ulaşma amacını güdüyoruz.

Diğer taraftan sağlık sektöründe hizmet veren bir firmanın sektörel deneyime ve donanıma sahip kişilerce yönetilme zorunluluğunu taşıdığı bilinciyle hareket edip, çağın gerekleri olan Ar-Ge, ihale gibi birimlerin oluşturulmasını,depo otomasyonu`nun tamamlanmasını ve 2003 yılında uluslar arası standartlara haiz bir kuruluş olduğumuzun ISO 9001:2000 belgesi ile tescilini bu bilincin ürünü olarak sağlamış olduk.

Halen İstanbul İkitelli`de 6000 metrekarelik bir alanda, 60 personeli içeren geniş kadrosuyla faaliyet gösteren firmamızda ana bayilik ve bayilik sistemi ile,bir kısmı diğer talepleri karşılamak amaçlı yaklaşık 7000 civarında ürünün satışını yapıyor ve ana bayisi olduğumuz ürünleri sürekli stoklarımızda bulunduracak şekilde çalışarak müşterilerimize tedarik sürecinde olabildiğince destek olamaya çalışıyoruz.

Her zaman yenliklere açık ve öncü olma anlayışını benimseyen Çapa Medikal sizlerin daha yakınınızda ve daha hızlı ulaşılabilir olmak amacı ile her an elinizin altında bulunacak bu siteyi sunma gereksinimi duydu. Dileğimiz hem 20. yılımıza ulaşırken hem de daha uzun yıllar boyunca sizlerle beraber yolumuza devam edebilmek.Sektörel başarıya öncü ve lider kuruluş olarak ulaşma inancı yanında, geçmişte olduğu gibi ve gelecekte de bizleri sizlerle buluşturan köprü olarak vazgeçemediğimiz temel ilke su olacak:

Kendi vücudumuzda kullanılmasını istemediğimiz hiçbir ürünü satmayacağız.

Güveniniz ve tercihiniz için teşekkürler.

Genel Müdür “Zekeriya AVŞAR”